Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky 2010

 
 
 
                       
 
 
 
 
24.listopadu
 
                                                               MVP Nitra 21.11.2010
                                                                                 Roxette Foxy Fox
                                                                                    Velmi dobrý 4
 
 
   
14.listopadu
 
     Na rajčeti je plno nových fotek. A taky má Roxík nové video podzimních triku.
 
    
30.října
 
     Volné dny jsme s Roxíkem využili k potrénovaní agilit na intenzivce u Barči. A taky jsme poprvné zkusili flyball. Na to že to Roxetis viděl poprvné v životě tak mu to šlo moc pěkně.
 
 
25.října
 
 
23.října
 
     Dorazil nám potvrzený JUNIOR ŠAMPION ČR.
   
 
20.října
 
 
 
17.října
 
Krajowa Wystawa Psów Rasovych w Zabrzu
Roxette Foxy Fox
Mezitřída: Výborný 1, CWC, Best dog
 
MVP Č. Budějovice
Roxette Foxy Fox
třída maldých: Výborný 2
 
     Výstava v Polsku proběhal trošku dramaticky. Nemohli jsme najít kde se výstava koná, nakonec nám pomohl jeden ochotný pán a dovel nás tam. Přišli jsme za 5 minut 12 protože v kruhu už se posuzovalo Kuba s Apíkem získali svého prvního CAJCe. Pak jsme nasoutpili do kruhu my. Roxík se předvel příšerně cvalal mi tam, nosil ocas nahoru byl celý nějaký divoký. Ale nakonec jsme dostali titul CWC a nastoupili jsme do kruhu s Apíkem a šli jsme o BOBa, kterého dostal oprávněně Apík :)
 
    Na dlouhou cestu do Č. Buějovic jsme vyrazili s Hankou a Kressíkem ti mě dovezli do Tábora ke Kačce s Rebecckou za to ji moc děkuji že jsme u ní mohli přespat. Ráno jsme vyrazili na výstavu do Budějek. Vystavili jsme pejsky. Roxík dostal výbornou 2 a moc pěkný posudek Rebecca dostala výbornou a pak jsme vyrazili na procházku do tamního parčíku, kde se psíkum libilo. Další den se Kress zůčasnil klubové výstavy bearded collii byl to krasný pohled na tolik upravených a vznešených psíku. Kresíkovi se i zadařilo a ve velké konurenci mnohem chlupatějších a starších psů získal výbornou 4.
 
 
 
Roxík splnil podmínky pro udělení titulu
JUNIOR ŠAMPION ČR
 
26.září
     19. Moravskoslezská národní výstava psů
Roxette Foxy Fox
mezitřída: Výborný 1, CAC, Národní vítěz
 
Roxík se na výstavě opravdu vytáhnul porazil spoustu krásných psíčků, opravdu takový krásný výsledek jsem nečekala hlavně kvůli srsti, kterou má úplně vylílnalou. Ale tentokrát rozhodoval pohyb, který měl Roxík moc pěkný. Potkali jsme se s Kačkou a Montíkem, taky jsme poznali Qaida FF, Kuba s Apíkem získali krásné druhé místo ve třídě mladých. Taky jsem vystavovala Kresse, který z vystavování měl strašnou radost a na to že to byla jeho první výstava byl moc šikovný. Poznala jsem spoustu nových lidí a pejsků byl to vydařený den:)
 
     
 
 
26.srpna
 
7.srpna - výstava BCCCZ, Roxette: velmi dobrý
21.srpna - Roxík složil zkoušku ZVOP
 
Nové fotky na rajčeti
 
25.července
 
   Beskidzka wystawa psow rasowych
     Roxette Foxy Fox
           třída mladých: Výborný 2
 
Národní výstava psů Mladá Boleslav
Roxette Foxy Fox
třída mladách: Výborný 1, CAJC, JBOB
 
     Tento týden jsme strávili v Sekretových loučkách na další psí dovolené Foxy Fox. Před tím jsme se po cestě stavili na výstavě v Mladé Boleslavi kde jsme získali dalšího CAJCe a Roxíková maminka získala res. CAC. Seznámili jsme se s dalším foxíkem Timíkem. Na táboře jsme trénovali agility, poslušnost, výstavu a jezdili jsme na výlety. Na táboře byla Kačka s Montíkem, kteří jsou moc šikovní a cvičení jim šlo taky za náma přijel bráška Rufus s rodinkou a společně jsme vyrazili na procházku. Kačka s Rebeccou byli s náma na pokoji. S Bekou byl Roxík nerozlučná dvojka neustale spolu dováděli. Naši sourozenci jsou opravu moc pěkní, šikovní a to že jsou rodina opravdu nezapřou.  Zkoušeli jsme pást ovečky na volno a to se Roxíkovi zalíbilo začal pást a oveček se už nebojí:)
 
 
  
 
27.června
     Včera jsme byli na intenzivce v Buďišově u Lucinky Konečné. Jsem velmi spokojená Roxík byl šikovný snažil se o proti minule kdy se sotva vlekl tak teď to byl uplně jiný pes.
 
20.června
     Roxínek má nové video a fotečky.
 
13.června
KCHMPP
Roxette Foxy Fox
Výborný 1, CAJC
 
     Včera jsme se vydali na dlouhou cestu až do Mladé Boleslavi. A výstava se opravdu vyplatila a Roxíno poprvé zvítězil dostal ocenění CAJC, pohárek a krásný posudek. Rozhodčí pozusoval pěkně každému pejskovi se dlouho věnoval:) Poznali jsme spoustu příjemných lidí byl to pěkně strávený den.
 
 
  
 
30.května
 
     Stále trénujem slalom i když teď nemám moc času, protože se mi blíží státnice, ale přesto s pejskem chodíme na psí procházky na kolečkové brusle i plavat musím ho přeci nějak unavit:) Roxík si zase sedřel tlapky tak pár dnů kulhal, ale už je to dobré a tak jsme dneska vyrazili na myslivnu hodně jsme sice zmokli, ale psiska si krásně polítala. Natočila jsem video ze včerejši procházky s Roxíkovou čivaví kamarádkou Snowy.

 
15.května
      S Roxínkem začínáme trénovat slalomek.
 
9.května
Slezská výstava psů - Hlučín 8.5.2010
Roxette Foxy Fox
Výborný 1, Vítěz třídy mladých
 
     Včera jsme se zúčastnili s Roxíkem krajské výstavy. Dostali jsme krásnou známku i pěkný posudek, kde pán rozhodčí vychvaluje Roxíkové tmavé oči, pěknou hlavu, správnou kostru a hlavně dobře nesený ocásek. Rozhodčí posuzoval nahlas povídal zajimavosti o plemeni, tak to má podle mě vypadat. Roxe si pěkně prohmatal vytknul mu jen měkký hřbet.
 
 
  
5.května
 
Roxík: dneska jsem v Lidových novinách.
3.května
 
 Roxík slaví 1. narozeniny
     Přesně před rokem mi přišla zpráva a v ní bylo, že se narodili zatím tři štěnátka a z toho dva kluci. Bylo jasné, že jeden bude můj. Nakonec z toho bylo pět kluků a jedna holčička a mojim nejlepším kamarádem se stal pejsek co přišel na svět jako první. Roxíka jsem donesla domu aniž by o něm někdo vědel. Mamka ho ani trošku nechtěla, ale malé chlupaté stvořeníčko na ni zapůsobilo a tak se stal členem naší rodiny:) Strašně rychle ten rok utekl a z Roxetka je už velký šikovný pes. Tak
                                               vše nejlepší kamaráde, pěkně běhej agilitky a hlavně buď zdravý!!:)
 
 
 
1.května
    
 
 
25.dubna
 
     Včerejší den jsme strávili v Budišově na intenzivce u Lucinky Konečné. Moc se mi to líbilo tak se těším na další:) Roxíkovi to někdy šlo hezky a někdy se rozhodnul, že fenečky jsou důležitější než běhání tak to podle toho vypadlo. Snad ho to brzo přejde:) Pejsi se pak pěkně vyblnuli a Roxet byl uplně hotový, že doma lehnul a nešel ani probudit:D
 
 
 
  
 
21.dubna
 
     O víkendu jsme vyrazili do Krmelína na bordeří procházku. Poznali jsme nové bordeří kamarády z Wallachian Kingdom a jejich milé páničky, taky malého Apíka "Apollo Creed Dream of joy", který se nejvic libil Roxíkovi a provokoval ho stále ke hře a hněďulínu Angie. Roxetek se podíval i na ovečky už to bylo lepší než minule, ale pořád neví co s nima má dělat. Včera jsme se byli podívat jak trénuje agility Kačka s Roxetkovou maminkou Karou jde jim to moc hezky. A dnes byl trénovat zase Roxík, který mě zase začal vnímat a spolupracovat tak to vypadlo o hodně lépe než minulá hodnina.
 
 
 
 
 
 
 
10.dubna
NVP Ostrava 10.4.2010
Roxette Foxy Fox
Tř. mladých: Velmi dobrý
 
     Tak z Ostravské výstavy jsem docela zklamaná. Vůbec se mi nelibil přístup rozhodčího, který si na psa ani nešáhnul semnou vůbec nekomunikoval. Byli jsme poslední na řadě a on si vybral svých 6 psů a na nás teda už žadné místo nezbylo tak nás vyhodil hned s velmi dobrou, ale za co ji dostal tak to nevím protože Roxovi nebylo co vytkout a když mu napsal že má jemnou hlavu tak to jsem se trošku zasmála no jo názory jsou různé:) Pak mě požádal chlapeček ješli si může Roxíka půjčit na junior handling tak jsem souhlasila, ale říkala jsem mu že je to taková neřízená střela:D A taky podleho toho to předvedení vypadalo semnou jde krásně, ale z cizíma mu to moc nejde a ješte když na Roxíka nemlvil tak on ho ignoroval a dělal si co chtěl.
 
 
5.dubna
   Vytvořila jsem nové video Roxíka skejtáka a nějaké triky jsme pocvičili.:)
 
 
3.dubna
 
    Ráno krásně svítilo sluníčko a my se rozhodli, že pojdem do zoo. Museli jsme vyrazit do Olomoucké zoo, protože k nám do Ostravy nemůžou psíci. Roxet byl nejvíc nadšený z opiček nechtěl se od nich hnout, pak se rozhodnul, že skočí ke lvům do výběhu:D ještě že tam je sklo tak si asi pěně nabil čumák. Ovečkám se vyhýbal velkým obloukem ty fakt vidět nechtěl byl k nim hodně nedůvěřivý. A vlci tak ti ho chtěli sežrat a Rox se pořádně rozčiloval hrdina jeden:D
 
28.března
    CACIB Show Katowice 28.3.2010
Roxette Foxy Foxy
Tř. mladých: Výborný (9 psů)
 
   Roxík dostal ohodnocení výborný bez pořadí, dostali jsme se do užšího výběru, ale do zavěřečné čtveřice jsme nebyli vybráni. Roxy byl moc šikovný krásně se předváděl ocásek nosil pěkně dolů. Opět nevětší radost měl z paní rozhodčí. Ta psy prohlížela velmi důkladně což se mi libilo. Posudek bohužel nejde přečíst až na pár vyjímek.
 
 
14.března
    Dneska jsme byli po dlouhé době na agilitkách. Roxík byl moc šikovný jen já mu to kazím:D 
 
 
6.března
   Nové fotečky s Queenuškou a z venčení na Hlučíně. Krásné bublinkvé fotečky od Kačky zde. A deseti měsíční Roxíno.
  
20.února
   Včera za náma přijel Niošek tak se kluci konečne vyřádili nafotila jsem pár fotek jsou na rajčeti. Přidala jsem posuek z DUO CACIbu a změnila jsem akce kterých se učastníme.
 
 
 
16.února
    Přidala jsem pár fotek z dnešního venčení.
  
 9.února
    Vytvořila jsem video z výstavy, dostala jsem fotky od paní Marcely tak jsem je přidala na naše rajče a ješte krásné fotky od Kačky jsou tu. Z Roxíka se stala modelka:D  www.czechoriginalfashion.cz
 
 
7.února
DUO CACIB 7.2.2010
Roxette Foxy Fox
Třída mladých - Výborný 4 (12 psů)
 
     
    Dnes jsme vyrazili na výstavu do Brna. Vyhledali jsme si místečko u našeho kruhu, setkali jsme se s "rodinou Foxy Fox" a šli jsme na řadu. Konkurence byla opravdu veliká a já jsem si nedělala žádné velké naděje. Tak jsme se předvedli jak to jen nejlíp šlo a pán rozhodčí ukazuje, že postupujem dále, pak jsme všichni běhali v kruhu a vylučovalo se. Zůstalo nás 6 a já jsem se divila, že pořád soutěžíme. Nakonec jsme zůstali 4, určovalo se pořadí a dostaváme Výbornou 4. Mám opravu radost Roxík je šikulka předvádění je pro něho velká sranda nejraději byl z pana rozhodčího:D V kruhu jsme byli spolu s Montíkem (Quick FF), který dostal ohodnocení Výborný 2. Dále se ve třídě mladých fen předváděla krásná Penny FF, která získala CAJC. Ve třídě otevřené byla naše maminka Karunka a Lorelyane FF a ta získala res. CAC. Pár foteček zde a další snad přibudou.
 
5.února
    Přidány fotky Roxí a Gerdis.
 
1.února
    U nás se nic nového neděje, mám hodně učení na zkoušky tak nikam nechodíme nemám bohužel čas, jak to všechno zvládnu tak se opět vrhnem do všech aktivit. Trénujeme postoj a klus tak jsem zvědavá jak na výstavě dopadnem, máme obrovskou konkureci dvanácti krásných pejsků a ješte k tomu máme nevýhodu, že budem v naší třídě nejmladší. Minulý týden jsem si dala pauzu v učení a spojili jsme venčení Roxíka, ježděni na konících a jízdu na snowboardu v jedno.
 
 
11.ledna
    V něděli jsme měli vyrazit na výstavu v Olomouci, ale venku bylo strašné počasí, namrzlé cesty a já jsem se bála řídit tak jsme to vzdali. Ve výsledcích z výstavy jsem se dočetla že třídu dorostu vyhál náš bráška Raymond FF. Do Roxíkové složky jsem přidala fotky z 8.měsíců.
 
Raymond Foxy Fox (Foto Jiří Petřík)
 
30.prosince
    Vytvořila jsem nový vzhled stránek a napsla jinčí článek o Roxovi. Tak doufam, že mi zas někdno nezkopíruje nápady a články...
 
 
29.prosince
    Dneska jsme vyrazili na hodně dlouhou psí procházku. Psiska si poběhali a Roxy se pořádně unavil tak teď odpočívá. Fotečky z dneška jsou na rajčeti.
  
 
26.prosince
 
   Před Vánocema jsme vyrazli s Roxínem na neoficialní klubové závody. Závodili jsme ve štěnátkovské kategorii a Roxíkovi se moc dařilo dvakrát vybojoval první místo a jednou se umístil třetí. Dostal spoustu pěkných dárečku. Přidala jsem fotečky do Roxíkové složky
a vytvořila nové video.
 
 
 
 
 
7.prosince
   
    Roxínek měl 7 měsíců. Minulý týden jsme se byli podívat na agi závody v Hlučíně kde jsme se seznámili s Faustíkem, Lensíkem, Alfem, Rejskem a jejich paničkou jsou to opravdu nádherní pejsci pak jsme vyrazili s Lenkou a Flashem pocvičit agility do Mokrých Lazců. Tento víkend jsme jeli vyzkoušet coursing a Roxíka to opravdu hodně chytlo pořád chtěl běhat za střapečkem takže to určite nebyl náš poslední trénink. Přidala jsem fotky na rajče a vytvořila jsem video z coursingu.
 
 
   
 
 
15.listopadu
 
   Roxínek se šel včera podívat do Budišova na ovečky. No pastevecký pes z něho nebude:D Nevěděl vůbec co s nima má dělat pořad plakal a pobíhal zmateně kolem nich zajimali ho všichni lidi a psi kolem a ovečky vůbec par foteček je na rajčeti. Roxíkovy fotky nafotila Lucinka Konečná:)
 
 
 
 
 
 
 
 
3.listopadu
   
    Roxínek má dneska půl roku.
   
 
28.října
 
 
    Víkend jsme strávili na agility závodech v Hlučíně, kde jsme si našli spoustu nových kamaradů. Roxík tam dovaděl s maličkou foxlinkou Entitkou, dále jsme potkali Lenku s jejím malinkým borderáčkem Flashem. Pak jsme se vydali na procházku kolem vody Roxík se stihnul proběhnout pěkně smradlavou kaluží a ješte se vyválet v mrtvém ptákovi. Opravu velmi voněl:D A dnešní sváteční den jsme věnovali psí procházce. Šešlo se nás hodně Roxík lítal celou dobu s Nioškem ani na chvili se nazastavil byl nadšený taky podle toho doma vypadal a spal až do večera. Fotečky dodám později.
 
  
 
 
17.října
 
   V 6.30 ráno jsme vyrazili na naši první výstavu do Brna. Po příjezdu na výstaviště jsme si našli místečko u našeho kruhu, dorazila za náma Kačka s Montikem a čekali jsme než půjdem na řadu. Dostala jsme mnoho rad jak Roxíka předvést tím děkuji paní Janě Janků. Roxík se opravdu pěkně předváděl byl moc šikovný pěkné stál, ukazoval zoubky. V kruhu jsme byli pouze s Montikem bráška Raymond nedorazil. Vysloužili jsme si známku velmi nadějný 2 a moc pěkný posudek, který je ve složce výstavy. Roxík se pozdravíl s Kimečkem a jelo se domů. Už se těším na další výstavu:)
   
Fotky zde.
 

15.října
 
    Roxíček dnes viděl poprvé v životě snížek. V Ostravě stále nesněžilo, ale všude v okolí ano tak jsme vyralizili i s Niouškem směr Čeladná kde je sněhu až až. Roxíkovi se snížek moc libí. Běhal v něm, jedl ho, no kluci se vyblbnuli, nafotila se hromada fotek a jelo se domů. Už se těším až ten snižek bude i u nás.
 
   
 
3.října
 
   
   Dnes má Roxík 5 měsíců. Přidáno nové video a také fotky z dnešního dne.
Byli jsme se kouknout s Janičkou, Nioškem, Kačkou a Karou na agilitkách v Třebovicích. Roxínek si poběhal s Nioškem a taky v tunelu. Přístí týden jdem konečne cvičit aglity tak už se těšíme.
 
 
 
 
28.září
 
   Prodloužený víkend jsme strávili procházkami na horách. Byli jsme na Pustevnách, Roxík byl šikulka ani na lanovce se nebál jet. A taky jsme byl plavat na Hlučíně. Fotky zde a zde
.
   
 
 
16.září
 
   V pátek jsme byli s Roxíkem trénovat tunely u Lucinky moc ho to bavilo, pak se vyřádil s Queenou a Fejsinkou. V neděli jsme se jeli podívat na agility závody do Větřkovic, jela s náma i Janča s Nioškem, dále jsem přidala jsem nové fotečky ze 4 měsiců.
 
   
 
7.září
 
   
    Dnes jsme vyrazili na procházku do lesa s Jančou, Nioškem, Zuzankou a její Queenuškou. Bylo teplo tak si pejsci i zaplavali. Fotečky z dnešního dne jsou zde.
A dále jsem vytvořila video z dovolené FF.
 
 
 
   
 
 
31.srpna - 5.září
 
     
 
    Dovolená Foxy Fox
 
 
    Tento týden jsme strávili s Roxíkem v Brně, kde se konal sraz pejsků z Foxy Fox. Setkali jsme se s bráškou Rufusem a jeho paničkou Peťkou s Rustym a jeho páníčkem Ríšou, také tam byl Montík s Kačkou a nechyběla ani Roxíková maminka Kara a Katka. Kluci dováděli vždy když to bylo možné. Také jsme každý den cvičili poslušnost, výstavu a agility ty bavily Roxe nejvíc, vždy když viděl tunel tlačil se do něj, že už chce běhat. Poslušnost nám taky docela šla na to že jsme to nikdy nedělali, Roxík mě pěkne sledoval, když jsme šli u nohy, přivolání mu taky šlo je to prostě šikulka. Dále jsme podnikali výlety s pejskama třeba na rozhlednu nebo jsme chodili plavat do řeky, každý na nás koukal kolik to máme stejných černobílých psů. Moc se mi tento pobyt líbíl a příště pojem zase.
 
   
  
Další fotky ZDE a ZDE.
 
 
   
 
 
   
  25.srpna
 
    Roxík je přihlášen na jeho první výstavu do Brna. Začli jsme trošku trénovat pstoj a běhání, ale zatím nic moc. Roxík stihnul rozkousat i výstavní vodítko. Příští týden vyrážíme na dovolenou Foxy Fox do Brna už se moc těšíme uvidíme se tam s bráškou Rufusem. Založila jsem rubriku Gerry.
 
 
11. srpna
 
 
 
    Roxík začal trénovat jízdu na skateboardu:D asi ho to baví, když zrovna necvičíme tak se sám rozběhne a jezdí na něm:D Vloženo nové video.
 
 
7. srpna
 
 
    V úterý jsme vyrazili s Roxíkem, Zuzankou a její Kvininkou na výlet do Budišova. Počasí nebylo zrovna nejhezčí a tak jsme šli jen na krátkou vycházku. Roxínek řádil s jeho novou kamarádkou Fejsinou. Nafotili jsme spoustu fotek můžete se podívat zde. Dnes jsem nafotila par fotek, když jsme byli s Roxem a Gerryčkem na vychazce. Fotky zde.
A také jsme natočili první video jak Roxík cvičí.
 
 
3.srpna
 
 
    Roxík má dneska 3 měsíce a važí 9 kilo. Roste nám před očima.
 
   
 
 
 
2. srpna
 
 
    Roxík dnes řádil celý den s jeho novou bordeří kamarádkou Kvínuškou (DANCING QUEEN ALKYRA
). Se Zuzankou a pejskama jsme vyrazili k řece ochladit pejsky a pak jsme zašli na cvičák kde cvičila Kačka s Karou. Roxy s Kvínou si celou dobu hráli a jak holky docvičily zase se šlo k řece kde se pejsci proplavali a šlo se domů Roxík sotva pletl nohama jak byl unavaný. Napapal se a hned usnul.
Fotky z dnešního dne zde.
 
  
Další fotky zde.
 
 
1. srpna
 
  Dnešek jsme strávili v Brně kde se konala klubová výstava borderek. Jela jsem tam společně s Lucinkou, která si tam jela vyzvednout svoji novou fenečku Fejsinku (AS YOU LIKE GRACEFUL AVALANCHE
). Potkali jsme taky Montíka (Quick Foxy Fox) pejsci spolu pěkně řádili, taky jsme zkoušeli přivolaní od ostatních pejsku po chvilce přemlouvání Roxínek přeci jen přisel. Bylo šílené horko tak jsme s Luckou, Fejsinkou, Sandrou, Badíkem a Genynkou vydali k lomu kde se pejsci mohli pekně ochladit. Dokonce i malá Fejsinka už skoro plavala. Potom jsme se chvíli dívali na výstavu a po té hura domu. Byl to opravdu moc povedený den a těším se na další takové akce.
 
   
Fotky zde.
 
 
18. července
 
 
    Vyrazili jsme se s Roxíkem podívat na obedienci do Třebovic. Šla s náma Roxová maminka Kara s Kačkou, na které jsme se divli a moc jim to šlo a pak jsme šli pejsky schladit do řeky. Nafotili jsme pěkné fotečky Katčiným novým foťákem. Můžete se podívat zde.
 
 
 
 
 
 
17. července
 
  Dnes bylo zase vedro tak jsme se vydali opět k vodě. Tentokrát jsme byli v Opavě, bylo tam spousta pejsků a Roxík si měl pořad s kým hrát. Teď pěkně spinká. Přidala jsem další video. Fotky zde.
 
 
  
 
 
15.července
    Dneska jsme byli s Roxíkem u vody. Ještě nešel plavat, ale už si pacičkou hrabkal ve vodě a zkoušel tam vlést. Natočila jsem mu video jak si hrajou s pejskama. Fotky zde.
 
  
 
   
 

 

1. července
 
 
    Vyrazili jsme na zámek kde si Roxík celý den hrál a mohl se pořádně proběhnout. Ve čtvrtek za námi příjel náš druhý pejsek Gerry, se kterým se seznamoval. Myslela jsem, že ho Gerry nebude mít rád, ale opak je pravnou moc pěkně si spolu hrali a když toho bylo už moc tak mu to dal Gerry najevo. Mylím, že oba pejsci byli na zámku moc spokojení. Více fotek na rajčeti.
 
 
 
Roxy a Gerry
 
30. června
 
    Dnes k nám přibyl nový člen je to pejsek Roxy plemene Border collie, který pochází z chovatelksé stanice Foxy Fox jeho maminka je Karrie Foxy Fox a tatínek Hotnote Good News, který žije v rakouské chovatelské stanici Borderline Country. Fotky Roxíka zde.
 
 
 
 
 
 

Roxette Foxy Fox

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist