Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky 2011

 
 
 
7.listopadu
 
 
Po dlouhé době aktualizace:
 
* Jako první se zmíním o tom, že nás navždy opustil náš psíček Gerryček. Měj se krásně v psím nebíčku:-*
 
*O prazdninách jsme vyrazili surfovat do Francie a to i s Roxíkem. Všichni jsme si to užili a příští rok jedem zase!:)
 
*Na konci prázdnin jsme byli na agiltiy táboře s Terkou Královou.
 
*Zůčastnili jsme se několika agility zavodů. Opět se nám povedlo získat první místo v LA1 a máme i pěkné umistění i z dalších běhů.
 
*Včera jsme zkusili štěstí při skládání zkoušky v pasení. A povelo se! Roxettek úspěšně složil zkoušku HWT CS na velmi dobře! Podal moc pěkný výkon jsem s nim spokojená!
 
Roxík modelem:
 
  Foto: Veronika Ruličkova                                                          Kelly
 
27.června
ŠAMPION POLSKA
 
CACIB Krakow
Roxette Foxy Fox tř. otevřená: V1,CWC
 
Roxík splnil podnímky k udělení titulu Polského šampiona.
20.června
 
   
Dvojzkoušky Třebovice 19.6.2011
Zkouška LA1: 1.místo, 1 chyba
ZkouškaLA1: 2.místo, čistý běh
 
 
 
18.června
 
MR BCCCZ 10. - 12.2011
 
  Na mistrovství borderek jsem se těšila od doby co jsem si koupila Roxíka. Konečně jsem se dočkala, ale nedopadlo to tak jak by mělo. V pátek se nám lepila smůla na paty! Po cestě na Rozkoš jsme potkaly holky tak jsme se jich držely přeci jen se mi jezdí lepe ve více lidech. Když jsme zastavili u krajnice přišla najednou rana a já vedle sebe uviděla uplně zničené auto a pomyslela jsem si, že naše auto vypadá zezadu po tom nárazu taky tak, navíc nás ješte odhodil a my nabouraly holky. Našteští náš "malý tank" vše vydržel a nebylo to tak hrozné jak jsem v první chvíli očekavala. Po zdlouhavém vyšetřovaní policie jsme nakonec mohly pokračovat dál v cestě. Páteční hru jsme sice už nestili, ale určitě by to po tom šoku který měl Roxík dobře nedopadlo. Sobota byla o mnoho pozitivnějši a smůlu jsme si  asi vybrali v pátek. Za veliký uspěch považuji Roxíkuv mistrovský běh A1 který jsme zaběhli čistě a skončili jsme na 4.místě z 67 psů!!! Roxik byl moc šikovný snažil se škoda že jsem nedělní finále Roxetkovi pokazila měla jsem nervy startovat ze 4 pozice není nic jednoduchého a nervozita se podepsala na mém vedení byl to nejhoří běh z celého mistrovství. Ale celkově jsem s Roxetkem moc spokojená!
 
 

 
 
 
Štěňátka Foxy Fox
 
Roxíkové mamince se 26.5. narodilo 8 krásných štěnátek 6 kluků a 2 holčičky. Štěňátka budou vhodná na výstavy i sport. Maminkou je Karrie Foxy Fox, tatínek je pejsek importovaný
z Maďarska Borderguard Lenny.
 
Více informaci na stránkách Kačky zde.
 
 
 
21.května
Dvoje zkoušky Valašské Meziříčí
Zkouška LA1 - 1.místo, 1xodmítnutí, výborně
Zkouška LA1 - 1. místo, výborně
 
     Tyto závody se nám povedly zaběhout moc pěkně i přes vedro a dusno. Splnili jsme potřebné podmínky k přestupu do LA2, ale ješte si nějaký ten čas v jedničkách poběhame není kam spechat! V první zkoušce jsem Roxetkovi pokazila závěr běhu a špatně jsem ho navedla na poslední skočku. V dalším běhu jsem závěr zaběhli už spravně!:) Roxík byl šikovný teď doma spokojeně odpočívá:) Za společnost při spáteční cestě děkuji Betce a jeji hněďulíně Aileence:)
 
 
14.května
Katmajácké derby 5
Zkouška LA1 - dis
Zkouška LA1 - 5.místo, výborně
Jumping: dis
Rozhodčí: Tomáš Glabazňa
 
8.května
Dvojzkoušky Třebovice
Zkouška LA1 - 4.místo, velmi dobře
Zkouška LA1 - 2.místo, výborně
Rozhodčí: Petr Dostál
 
 
S Roxetkem jsme se v neděli zůčastnili prvních agility zkoušek. Parkury byly moc pěkné běhavé. První parkur byl lehoučký, ale Roxíkovi jsme to pokazila špatnou otočkou a nasledně špatným navedením do slalomu pak Roxík ješte jedou shodil tak z toho bylo pěkné 4. místo. Druhý běh byl těžší doběhli ho jen tři týmy z toho jeden jsem byla já s Roxíkem. Škoda jen, že na závodech pokulhávala organizace, byl nám špatně zapsán druhý běh kdy jsem se zděsila při pohledu na výsledky, kde bylo napsano že máme odmítnutí a chybu. Po mém připomenutí nám byl tento běh opraven, ale chyba zůstala v čase. To jsme zjistili až doma kdy jsme Roxetovi čas na videu přeměřili a vycházelo to okolo 33 sekund, ale ve výsledku na závodech jsme měli napsaný čas 38 sekund, první pejsek měl něco okolo 37 sekund. Roxík tedy získal první místo, ale díky chybám které se na zavodech objevili jsme druzí. Snad bude přístě organizace lepší bude nám dobře změřen čas!!! A doufam, že získáme oficialně první místo:D
 
 
 
 
3.května

30.dubna
MVP Opole
Velmi dobrý 2
 
24.dubna
Coursing: Hanacký pohar
Roxette: 4. místo
 
23.dubna
Agility: O nejlepšího zónovkáře
agiltiy I. - dis
agility II. - dis
jumping - 17. místo
 
11.dubna
                                                              NVP Ostrava
                                                          Roxette Foxy Fox
                                                               V1,CAC
                                                                                                                               
                                                              NVP Zabrze
                                                         Roxette Foxy Fox
                                                       V1,CWC, nej. pes, BOB
 
    Oba víkendové dny jsme stravili na výstavách. První výstava se konala u nás v Ostravě kde se Roxíkovi podařilo v konkurenci 6. pejsků vyhrát V1,CAC. I našmu kamarádovi Kressovi se dařilo a taky dostal V1,CAC. V neděli jsme vyrazili na výstavu do Polska společne s Kačkou a jejíma holkama Karou a Teou. Tady se nám všem dařilo. Kara i Tea získaly V1, CWC a Roxíkovi se podařilo zísat V1,CWC, vítěze psů a nakonec dostal i BOBa. Víkend byl velmi uspěšný:)
 
 
 
 
4.dubna
 
     Roxetík splnil podmínky k udělení coursingové licence, tak za nedlouho si zajedem na nějaký závod. O víkendu jsme byli na intenzivce u Terky Králové. Roxíček se snažil a běhal pěkně.
 

21.března
                                              

MVP Katowice
Roxette Foxy Fox
Výborný 2
 
V neděli jsme vyrazili s Kačkou a Teinkou na výstavu do Katowic. Posuzovala paní rozhodčí z Austrálie Kay Eldred, trošku jsem se obávala, že se ji Roxík líbit nebude přeci jen není moc chlupatý, ale paní rozhodčí mě překvapila velmi důkladným a pěkným posuzovaním, každého pejska prohmatala od hlavy až k patě, nezáleželo na tom jesli pes je hodně či málo chlupatý, líbili se ji pejsci dobře předvedení. Moc mě potěšil krásný výsledek kdy v konkurenci 5 psů Roxy dostal výbornou 2 :) I Kačce a Tei se velmi dařilo taky získali ve třídě mladých výbornou 2 z 11 fen.
 
 
 
   
                                                                                                                    zdroj: http://kaskaa-boo-pl.blogspot.com/2011/03/dogshow-katowice-200311.html
 
14.března
    
    O víkendu proběhl další vosa cup a my jsme se opět zůčastnili jako doskokani. S Roxíkem jsem spokojená byl šikovný já jsem sem tam zaspala a zpomněla mu dat povel nebo zavolat, ale to se časem snad srovná:)
 
 
7.března
 
     S Roxetkem jsme víkend strávili u Peťky a Roxíkového brášky Rufíka. Počasí nám vyšlo bylo krásně, kluci si náramě rozuměli hráli si jako malé štěnátka, chodili jsme na procházky a nafotila jsem plno krásných fotek.
V neděli jsme se stavili ještě za třetím bráchou Rafaelem. Víkend jsme si užili škoda že to tak rychle uteklo:) Sestříhala jsem video z Duo CACIBu kde se předvádí Roxet a Rebecca.
 
 
2.března
 
     Roxík a Kress si v sobotu zaběhli první dva běhy na coursingovou licenci. Rox u toho dost přemýšlel, ale zaběhl to pěkně. První běh běžel s borderáčkem Benjim a druhý běh byl sólo. Teď nám chybí už jen jeden běh a můžem vyrazit na závody:)
 
 

21.února
 
      O víkendu jsme vyrazili na trénink coursingu jako obvykle s Haničkou a Kresem. Tentokráte se k nám  přidala i Kačka s Karou a Teou. Pejsky to moc bavilo především Roxeta ten jak vidí střapec tak nevníma nic jiného:)
Katka nafotila krásné fotky za ně moc děkuji.
 
 
 
14.února
 
 
6.února
Duo CACIB 5.2.2011
Roxette Foxy Fox
Velmi dobrý 4
 
     Na výstěvě jsme si neodnesli nejlepší známku, ale mám z ni dobrý pocit. Paní rozhodčí byla moc příjemná sice nám udělila VD4, ale říkala mi, že se ji Roxík líbi, že z něj vyroste excelentní pes, jen potřebuje čas aby dorostl. I posudek máme moc pěkný. Roxettek se podlě mě predvedl pěkně, potkali jsme plno známých byl to pekně prožitý den:)
 
 
 

17.ledna
 
 
     V sobotu jsme si byli s Roxíkem zkusit jak to bude vypadat na agi závodech. Běhali jsme jako doskokani Roxettek se moc snažil první dva běhy byly moc pěkné u agility jsem ho špatně navedla do slalomu a pak se chyby jen sbíraly. Roxík to završil sebevražedným skokem z vrchu ačka naštěstí se mu nic nestalo:)
 

 

TOPlist